Güncel Adresimiz: macizlesports.com
CANLI MAÇLAR
SOHBET ALANI
Tümü
206 Maç
LIVE
4 Maç
53 Maç
15 Maç
11 Maç
6 Maç
3 Maç
9 Maç
5 Maç
0 Maç
0 Maç
2 Maç
0 Maç
0 Maç
15:00
Kasımpaşa - 24 Erzincanspor
17:00
Kayserispor - Hekimoğlu
19:00
Sampdoria - Genoa
19:00
Konyaspor - Manisa FK
15:00
Kasımpaşa SK - Erzincanspor
15:00
Drenica Skënderaj - Ballkani
15:15
Shahr Khodro - Sanat Naft Abadan F.C.
15:30
El Minya FC - Qena SC
15:30
Al Sharkeyah - Beni Suef SK
15:40
İngiltere (SSL) Bayanlar - Rusya (SSL) Bayanlar
15:43
Ghana + - Tunisia +
15:45
Zob Ahan Isfahan F.C. - Paykan F.C.
15:45
Tanzania U20 - Somali U20
15:50
Portekiz (4х4) - Almanya (4х4)
15:50
Fransa (4х4) - Hollanda (4х4)
15:53
MED - BIO
15:56
Manchester United (Niko) - Napoli (Apex)
16:00
Naft Masjed Soleyman F.C. - Persepolis F.C.
16:00
FC Dinamo Tbilisi - FC Torpedo Kutaisi
16:00
Dynamo Dresden (Amatörler) - Wolfsburg (Amatörler)
16:00
Rusya (TSL) - Fransa (TSL)
16:00
Fransa (TSL) Bayanlar - Belçika (TSL) Bayanlar
16:09
Almanya team (Bayanlar) - İtalya team (Bayanlar)
16:10
Shakhtar Donetsk (ACL) - Inter (ACL)
16:10
Kings Minsk - Titan Minsk
16:10
Brodyagi - Gornyaki
16:12
Brezilya takımı - Arjantin takımı
16:12
Pakistan + - Maldives +
16:15
Utrecht (Amatörler) - Nijmegen (Amatörler)
16:15
Cadiz (Amatörler) - Real Zaragoza (Amatörler)
16:16
Kazakistan (3х3) - Ukrayna (3х3)
20:55
Lille - AC Milan
20:55
Wolfsberg - Dinamo Zagreb
20:55
Sparta Prag - Celtic
20:55
Slovan Liberec - Hoffenheim
20:55
Molde - Arsenal
20:55
M.Tel Aviv - Villarreal
20:55
Karabağ - Sivasspor
20:55
LASK - Antwerp
20:55
CSKA Sofya - Young Boys
20:55
CSKA Moskova - Feyenoord
20:55
Braga - Leicester City
20:55
AEK Athens - Zory Luhansk
20:55
KAA Gent - Kızılyıldız
21:00
Göztepe - Kırklarelispor
23:00
PSV - PAOK
23:00
Tottenham - Ludogorets
23:00
Standard Liege - Lech Poznan
23:00
Rangers - Benfica
23:00
Cluj - AS Roma
23:00
Nice - Slavia Prag
23:00
Napoli - Rijeka
23:00
Granada - Omonia
23:00
Dundalk - Rapid Wien
23:00
B.Leverkusen - Hapoel Beer Sheva
23:00
AZ Alkmaar - Real Sociedad
23:30
Almeria - Tenerife
14:30
Aktöbe - Almatı
15:00
Cantho Catfish - Saigon Heat
15:25
Knights (Yellow) - Mariners (Blue)
15:55
Earth (Bayanlar) - Jupiter (Bayanlar)
16:00
Kyiv Basket (Bayanlar) - Dynamo NPU Kyiv (Bayanlar)
16:00
Ural - Siberia
16:00
Oklahoma City Thunder (cyber) - Golden State Warriors (cyber)
16:00
Mavericks - Nuggets
16:10
Lokomotiv+ - Parma+
20:00
CSKA Moskova - Real Madrid
21:00
Zalgiris Kaunas - Zenit Basket
21:00
Kızılyıldız - Anadolu Efes
22:00
Alba Berlin - Khimki Moskova
22:00
Olympiakos - Baskonia
22:05
Maccabi Fox - Olimpia Milano
14:00
Yuri Pochatovsky - Georgiy Slepinin
14:00
Artem Cherkasov - Ivan Volodkevich
14:20
Pavel Leonchik - Alex Chan
15:06
Dmitriy Zaharkin - Vladimir Sandrkin
15:13
Daniil Stepanenko - Ruslan Vetrov
16:00
Rajko Smolovic - Anton Naidanov
14:55
Onyx (Bayanlar) - KHDAFK (Bayanlar)
15:15
Flotilia - Triumph
15:25
Foxes (Bayanlar) - Panthers (Bayanlar)
15:30
Sichuan (Bayanlar) - VC Shanghai (Bayanlar)
16:00
Breeze - Wave
16:02
Arjantin (Teq) - ABD (Teq)
16:05
Izumrud (Bayanlar) - Sapphire (Bayanlar)
16:10
Ural Stars (Bayanlar) - Energy (Bayanlar)
16:15
Türkiye (Kung) - Yunanistan (Kung)
16:15
Hollanda (Bayanlar) - Kamerun (Bayanlar)
16:15
Sırbistan (Kung) - Bulgaristan (Kung)
16:04
Kyrill Puzankov (RUS) - Sergey Sarychev (RUS)
16:05
Igor Marinov - Maksim Kovrizhnikov (RUS)
16:07
Maxim Boboryko - Alisher Karimjanov
13:38
Myth - inFlight
14:00
Royal Never Give Up - GK Gaming
14:00
Movistar Riders - ALTERNATE aTTax
14:00
Phoenix Gaming - Ink Ice
14:15
Diffendo - STATE21
14:45
MercenarieZ - monkaS
16:00
NightRaid - sadchill
16:00
spassion - Blue Dolphins
16:05
Alliance - Just Error
16:20
Winnipeg Jets - New York Islanders
16:15
Team 1 - Team 2
16:23
Team 1 - Team 2
15:39
The Radiant - The Dire
15:42
The Radiant - The Dire
15:46
The Radiant - The Dire
15:48
Bada Huesca - Nantes
16:05
HSV Hamburg - Kolding
15:55
Takım 1 - Takım 2
16:00
Takım 1 - Takım 2
13:59
Backgammon -
16:15
POKER -
16:16
WHEEL -
16:16
21BET -
16:30
Küba - Bulgaristan
14:10
Bulls - Vikings
15:43
Almanya Team - Slovakya team
15:57
CSKA Team - Dinamo Team
16:10
Fransa (Amatörler) - Beyaz Rusya (Amatörler)
16:15
Black Angels - White Bruins
Tümü
88 Maç
14 Maç
11 Maç
5 Maç
8 Maç
10 Maç
14 Maç
5 Maç
2 Maç
10 Maç
3 Maç
4 Maç
Canlı Skor / Fikstür
Futbol
Basketbol
Spor verileri yükleniyor..